I Festiwal Herbaty i Ziół pod Baranią Górą

I Festiwal Herbaty i Ziół pod Baranią Górą

I Festiwal Herbaty i Ziół pod Baranią Górą

Data Wydarzenia: 20-22 maja, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Nadchodzi kolejne interesujące wydarzenie w powiecie cieszyńskim! Miasto Wisła zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Herbaty, czyli na pierwszy w Beskidach Festiwal Herbaty i Ziół w Schronisku Przysłop pod Baranią Górą! Na zainteresowanych czekają aż 3 dni pełne atrakcji, w tym otwarty pawilon herbaciany, koncerty i warsztaty dla uczestników w każdym wieku. Z pewnością nikt nie będzie się nudził!

Przez cały weekend przy Schronisku Przysłop czynny będzie pawilon herbaciany z najróżniejszymi rodzajami herbat i naparów ziołowych. Znajdziecie tam stoiska z naparami inspirowanymi najlepszą selekcją beskidzkich ziół oraz herbatami egzotycznymi, pochodzącymi z całego świata. Oprócz tego festiwal oferuje bogaty wybór warsztatów herbacianych, w tym oddzielny program zajęć dla dorosłych i dla dzieci od lat 4.

Na Festiwal Herbaty i Ziół zapraszamy na Baranią Górę w dniach od 20 do 22 maja od godziny 16:00 w piątek. Więcej informacji na stronie Schroniska Przysłop.

fot. Schronisko Przysłop
Cieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.