I Bieg Mikołajkowy i II Jarmark Świąteczny w Istebnej

I Bieg Mikołajkowy i II Jarmark Świąteczny w Istebnej

——

Data Wydarzenia: 4 – 5 grudzień, godzina: 10:00.
Miejsce: Istebna, Amfiteatr Pod Skocznią.

——

W Istebnej szykują się całe dwa dni pełne wyśmienitej zabawy. W weekend 4 i 5 grudnia na terenie Amfiteatru “Pod Skocznią” oraz świeżo odnowionego Parku im. Pawła Stalmacha odbędzie się drugi z rzędu jarmark świąteczny ze stoiskami regionalnymi, a także pierwszy mikołajkowy bieg przełajowy. Start w sobotę od godziny 10:00, w niedzielę od godziny 09:00.

Dokładny harmonogram i szczegóły obu wydarzeń znajdują się poniżej:

09 grudnia (sobota):

  • 10:00 – Amfiteatr “Pod Skocznią” – rozpoczęcie zawodów w biegu przełajowym – szczegóły wkrótce;

10 grudnia (niedziela):

  • 09:00 – Park im. Pawła Stalmacha – początek Jarmarku Świątecznego;
    • liczne atrakcje: stoiska z twórczością, rękodziełem i produktami regionalnymi, odsłonięcie i poświęcenie Góralskiego Belejem, rozświetlenie choinki;
    • dla najmłodszych: spotkanie ze św. Mikołajem;

To z pewnością wyjątkowa okazja na wprowadzenie rodziny w świąteczny klimat i wspaniały sposób na wspólne spędzenie weekendu z najbliższymi!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.