Horror Run w Cygańskim Lesie - bieg z zombie w tle

Horror Run w Cygańskim Lesie – bieg z zombiakami w tle

Horror Run w Cygańskim Lesie - bieg z zombie w tle

Data Wydarzenia: 29 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Halloween to święto duchów, zjaw, straszydeł, ale przede wszystkim zombie. Z tego powodu w bielskim Cygańskim Lesie odbędzie się Horror Run, czyli jedyny taki bieg w Polsce z zombiakami w tle. To doświadczenie polecamy miłośnikom naprawdę ekstremalnych wrażeń, bowiem potwory na trasie będą jak najbadziej prawdziwe!

Horror Run to bieg o wyjątkowym klimacie. Trasa o długości 4 km biegnie w formie pętli przez Cygański Las, który nocą przyprawia o dreszcze strachu. Właściwą drogę wskazują zawodnikom odblaskowe taśmy. Ale uwaga! Dziwne odgłosy, przerażające wycie czy ryk piły mechanicznej będą czymś zupełnie normalnym. Natomiast w lesie będą czaić się zombie, które spróbują dopaść maruderów, dlatego lepiej przygotować się na bliskie spotkania z potworami!

Zombiaki serdecznie zapraszają na Horror Run w Cygańskim Lesie! Początek startów o godzinie 18:00 w sobotę 29 października. Więcej informacji na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu.

fot. Horror Run – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.