Happy Bike Beskidy - pierwsza edycja festiwalu rowerowego!

Happy Bike Beskidy – pierwsza edycja festiwalu rowerowego!

Happy Bike Beskidy - pierwsza edycja festiwalu rowerowego!

Data Wydarzenia: 25-26 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W tym roku w kalendarzu beskidzkich wydarzeń rowerowych pojawiła się nowa propozycja! Na dobry początek letnich wakacji, czyli w dniach 25 i 26 czerwca, zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu rowerowego o nazwie Happy Bike Beskidy, który jest wspaniałą okazją do zapoznania się z różnymi dyscyplinami sportowymi z rowerem w roli głównej. Organizatorami imprezy są m.in. Miasto Bielsko-Biała, Strefa Sportu, Happy Hours BB i Mountreme BH BIKES Beskidy. Start już

Happy Bike Beskidy to mnóstwo atrakcji zarówno dla zapalonych rowerzystów oraz sportowców ekstremalnych, jak i jedynie obserwatorów lub kibiców. W programie będą pokazy ekstremalnych rowerowych dyscyplin (MTB, dirt jumping), pokazy ogniowe, targi rowerowe, szkolenia enduro, zawody rowerowe, spotkania z zawodnikami, koncerty i wiele innych! Nie zabraknie też spotkań ze znanymi regionalnymi zawodnikami – zobaczyć będzie można Kamila Kobędzowskiego, jednego z prekursorów dyscypliny MTB stunt oraz Dawida Godzieka, słynnego na całym świecie ze swojego rowerowego freestylu.

Przez całe dwa dni festiwalu rowerowego Happy Bike Beskidy będą również trwały koncerty – w sobotni wieczór usłyszymy np. zespół Cukier.

fot. Mountreme BH BIKES Beskidy – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.