Halina Mlynkowa w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie!

Halina Mlynkova w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie!

Halina Mlynkowa w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie!

Data Wydarzenia: 29 października, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Miłośników muzyki folkowej, popowej i filmowej zapraszamy do Cieszyna, gdzie w dniu 29 października o godzinie 19:00 w Teatrze im. A. Mickiewicza wystąpi znana polsko-czeska piosenkarka Halina Mlynkova. Podczas koncertu artystka zaprezentuje swój najnowszy repertuar z wydanej niedawno płyty pod tytułem Film(l)ove.

Halina Mlynkova to autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z czeskiego Zaolzia. Starsze pokolenie zapewne kojarzy ją ze współpracy z zespołem Brathanki, z którym przez 5 lat występowała jako wokalistka. Od 2003 roku prowadzi karierę solową. Na swoim koncie ma aż 4 albumy i kilkanaście singli. Prywatnie udziela się charytatywnie w różnych projektach.

Na swoim koncercie w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie przedstawi utwory ze swojej najnowszej płyty zatytuowanej Film(l)ove, która ujrzała światło dzienne zaledwie dwa tygodnie temu. Więcej informacji na stronie internetowej cieszyńskiego teatru.

fot. Teatr im. A. Mickiewicza w CieszynieCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.