Dzień Ratownika GOPR

Hala Skrzyczeńska – wspólne świętowanie Dnia Ratownika

——

Data Wydarzenia: 16 październik, 2021.
Miejsce: Hala Skrzyczeńska.

——

Po dwuletniej rozłące członkowie Beskidzkiej Grupy GOPR wraz z rodzinami i przyjaciółmi wspólnie obchodzili Dzień Ratownika.

Spotkanie odbyło się tradycyjnie na Hali Skrzyczeńskiej w Beskidzie Śląskim, czyli na błoniach należących administracyjnie do Szczyrku i położonych na wysokości 1000 metrów n.p.m, gdzie znajduje się ośrodek narciarski Szczyrk Mountain Resort.

Na początek rozegrała się część oficjalna, mająca służyć podsumowaniu i ewaluacji działań całej załogi w ciągu ostatnich dwóch lat. Podczas uroczystości formalnie zakończono także staż kandydacki ochotników – do grona ratowników GOPR dołączyło aż dziesięciu nowych ratowników.

Ich przyrzeczenie ratownicze, będące ceremonialną obietnicą sumiennej pracy w pogotowiu górskim, przyjął i zatwierdził Naczelnik Grupy Beskidzkiej GOPR, Marcin Szczurek.

Następnie przyszedł czas na radosne świętowanie. Zwieńczeniem obchodów święta wszystkich ratowników była wspólna zabawa przy ognisku.

Zdjęcia: GOPR Beskidy 

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.