Gusła na ulicy 11 Listopada - teatr, słowo i muzyka

Gusła na ulicy 11 Listopada – teatr, słowo i muzyka

Gusła na ulicy 11 Listopada - teatr, słowo i muzyka

Data Wydarzenia: 29 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Na przekór imprezom o tematyce halloweenowej, bielski klub Punkt 11 przy ulicy 11 Listopada organizuje Gusła, czyli pełne magii uliczne widowisko teatralne inspirowane dziadami. Magiczny spektakl rozpocznie się najpierw pod dachem, by później przenieść się na zewnątrz.

Dla niezorientowanych, gusła to starodawne obrzędy o charakterze magicznym, związane z wywoływaniem duchów. Dziś takie ceremonie uprawia się w formie teatru, słowa i muzyki, dlatego bielskie Gusła przy Punkcie 11 przedstawią artyści z Teatru Światła oraz Bielskiej Piwnicy Artystycznej. Przedstawienie rozpocznie się przed klubem, a potem w odpowiedzi na głosy i wołanie udręczonych dusz wzdłuż ulicy 11 Listopada wyruszy specjalny pochód.

Na Gusła przy ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej zapraszamy już 29 października o godzinie 18:00. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy wydarzenia wejdą w zupełnie inny, magiczny świat. Wstęp wolny!

fot. Punkt 11 – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.