GT Festiwal - wiślańskie święto motoryzacji

GT Festiwal – wiślańskie święto motoryzacji

GT Festiwal - wiślańskie święto motoryzacji

Data Wydarzenia: 17-18 września, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Już wkrótce w Wiśle odbędzie dwudniowe święto motoryzacji, czyli popularny GT Festiwal! Organizatorzy zapewniają, że prawdziwi fani samochodów i wyścigów nie poczują się zawiedzeni. W programie imprezy nie zabraknie okazji do spotkania załóg rajdowych, przelotów helikopterem, wzięcia udziału w konkursach czy zabawy na dyskotekach i koncertach – na scenie wystąpi m.in. Gromee!

W tym roku zadbano, by uczestnicy wydarzenia nie nudzili się ani przez chwilę. Dla największych miłośników motoryzacji na GT Festiwal przygotowano wiele atrakcji, w tym:

  • prezentacje załóg rajdowych na wiślańskim rynku;
  • liczne konkursy motoryzacyjne: na najlepszy tuning, na najlepszy motocykl, na najlepszy pojazd festiwalu i wiele innych;
  • pokazy profesjonalnego driftu i jazdy bolidem F4;
  • przeloty helikopterem nad Skolnitym i Moto Parkiem w Wiśle;
  • dyskoteki do białego rana na terenie wiślańskich basenów;

Koncertową gwiazdą całego Festiwalu GT będzie słynny DJ i producent muzyczny, znany na całym świecie Gromee, który wystąpi w sobotni wieczór na scenie w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny.

Festiwal GT rozpocznie się już w piątek 16 września, ale główna część imprezy potrwa dwa dni, 17 i 18 września. Po więcej szczegółów i dokładny harmonogram wydarzenia zapraszamy na oficjalną stronę intertową festiwalu, czyli tutaj.

fot. GT Festiwal – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.