Grysztar Team z Bielska-Białej Mistrzyniami Polski w Taekwon-do

Grysztar Team z Bielska-Białej Mistrzyniami Polski w Taekwon-do

——

Data Wydarzenia: 24 listopada. 2021;
Miejsce: Grodków.

——

Niedawno odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwon-do, czyli koreańskiej tradycyjnej sztuce walki, organizowane dla młodzieży przez Fundację DO-WORLD we współpracy z Polską Federacją Taekwon-do. Blisko sześciuset zawodników i zawodniczek z kraju walczyło o tytuły mistrzowskie w kilkunastu kategoriach wiekowych oraz technicznych.

Na Mistrzostwach obecne było 7 przedstawicielek bielskiego Klubu Taekwon-do Cobra z sekcji Grysztar Team pod opieką Joanny Grysztar. Dziewczynki wręcz zdominowały konkurencję. Udało im się zdobyć aż 6 tytułów mistrzowskich oraz 3 tytuły wicemistrzowskie w ośmiu różnych klasyfikacjach, m.in w technikach szybkościowych, w walkach BONG MATSOGI i w układach formalnych TUL. W sumie przywiozły ze sobą 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale.

Dodatkowo trzy zawodniczki, Emila Panfil, Katarzyna Kopacz i Marta Grysztar, otrzymały honorowe powołanie do kadry Polski w Polskiej Federacji Taekwon-do. To ogromne wyróżnienie, które z pewnością doda im skrzydeł i rozsławi ich klub na arenie krajowej.

fot. UM Bielsko-Biała

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.