Gry planszowe w wiślańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej

Gry planszowe w wiślańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej

Gry planszowe w wiślańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej

Data Wydarzenia: 21 listopada, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Wiślańska Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia organizuje popołudnie z najlepszymi grami planszowymi. Zaproszeni są wszyscy miłośnicy planszówek i zdrowej rywalizacji w starym dobrym stylu – wiek nie gra roli. Wstęp wolny!

To już kolejny cykl jesiennych wieczorów z grami planszowymi w wiślańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tradycyjnie rozgrywki rozpoczęły się od października i odbywają się co drugi poniedziałek. W listopadzie została ostatnia szansa na przyłączenie się do wspólnej zabawy przy kawie i w doborowym towarzystwie. Spotkanie poprowadzą jak zwykle Doris i Mirek Cieślarowie, mistrzowie planszówek, którzy z ogromną radością wyjaśnią zasady każdej z dostępnych gier.

Na spotkanie z grami planszowymi w wiślańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej zapraszamy 21 listopada w godzinach od 15:00 do 18:30. To wspaniały pomysł na ciekawe spędzenie dzisiejszego popołudnia.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.