Grupa Beskidzka GOPR świętuje swoje 70-lecie!

Grupa Beskidzka GOPR świętuje swoje 70-lecie!

 

Grupa Beskidzka GOPR świętuje swoje 70-lecie!

Data Wydarzenia: 16 i 18 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Grupa Beskidzka GOPR obchodzi w tym roku swoje 70-lecie! Z tej okazji goprowcy zachęcają wszystkich turystów i mieszkańców Beskidów na wyjątkowe, dwudniowe święto ratownictwa górskiego w regionie – cała impreza odbędzie się w dniach 16 i 18 września na terenie miasta Bielsko-Biała.

W programie 70-lecia powstania Grupy Beskidzkiej GOPR nie zabraknie atrakcji dla dużych i małych, wszystkie z nich związane będą, oczywiście, z górami. W piątek 16 września w bielskiej Galerii Sfera odbędzie się szkolenie z Akademią GOPR: będą spotkania z ratownikami, otwarcie wystawy fotograficznej na temat codziennej pracy goprowców oraz pokazy tresury psów ratowniczych. Z kolei na terenie kampusu w ATH realizowany będzie najpierw Dzień Otwarty Grupy Beskidzkiej GOPR, a w niedzielę 18 września rozegra się tam bieg górski, czyli zawody na orientację.

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach tego 70-lecia! Więcej informacji o dokładnym harmonogramie imprezy znajdziecie na stronie internetowej Grupy Beskidzkiej GOPR i na stronie wydarzenia.

fot. GOPR Beskidy – FB
Beskidy

Bezpieczństwo

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.