Groźnie wyglądający wypadek na drodze do Żywca

Groźnie wyglądający wypadek na drodze do Żywca

——

Data Wydarzenia: 5 styczeń, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

W dniu 5 stycznia we wczesnych godzinach wieczornych w okolicy miejscowości Las w powiecie żywieckim miał miejsce pozornie niebezpieczny wypadek z udziałem pojedynczego samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 946, jednej z głównych tras w województwie śląskim, łączącej Suchą Beskidzką z Żywcem.

Jadąca pojazdem marki seat 31-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego jechała zbyt szybko jak na panujące wieczorem niesprzyjające warunki drogowe. Na skutek swojej nieuwagi nie zdążyła wyhamować rozpędzonego samochodu, dlatego auto przeleciało przez barierki i na koniec uderzyło w przydrożne drzewo. Pomimo groźnie wyglądających okoliczności kierującej nic się nie stało. Według ustaleń policji w trakcie jazdy była trzeźwa.

Za własną nierozwagę kobieta została ukarana mandatem.

fot. Małopolska Alarmowo

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.