Gra o tytuł Króla i Królowej Klimczoka!

Gra o tytuł Króla i Królowej Klimczoka!

——

Data Wydarzenia: 1-31 styczeń, 2022;
Miejsce: Beskid Śląski, Klimczok.

——

Od dnia 1 stycznia rozpoczęła się już 6. edycja gry towarzyskiej dla górskich łazików i miłośników turystyki górskiej w Beskidach, czyli popularna “Gra o Tron Władcy Klimczoka”. Impreza jest otwarta dla wszystkich, którzy lubią nałogowo zdobywać szczyty, a jej głównym celem jest integracja i motywacja do aktywności na świeżym powietrzu.

Na czym polega zabawa o tytuł Króla Klimczoka? Zadanie każdego uczestnika to wejście na sam szczyt góry Klimczok w Beskidzie Śląskim, wpisanie się do księgi umieszczonej w wyznaczonym miejscu i udokumentowanie swojego czynu wykonaniem zdjęcia. Potwierdzenie należy zamieścić w dyskusji na odpowiedniej stronie na Facebooku.

Nie ważny jest czas przejścia, dystans ani punkt startu – za każde udane i zatwierdzone wejście na szczyt dostaje się 1 punkt,przy czym maksymalnie można wykonać dwa podejścia dziennie. Wjazdy kolejką górską się nie liczą! Rywalizować można w kilku różnych kategoriach, np. o tytuł Króla, Królowej, Księcia i Księżniczki Klimczoka, Króla Dwóch Kółek i Króla Czterech Łap, a więc można wejść w rozgrywkę również z rowerem lub czworonożnym pupilem.

Dla pierwszych 100 osób w rankingu przewidziane zostały upominki – im więcej punktów, tym atrakcyjniejsze nagrody!

Więcej informacji na stronie wyzwania.

Link do wyzwania: www.facebook.com

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.