Gra o Tron Klimczoka - styczniowe wyzwanie dla wytrwałych

Gra o Tron Klimczoka – styczniowe wyzwanie dla wytrwałych

Gra o Tron Klimczoka - styczniowe wyzwanie dla wytrwałych

Data Wydarzenia: 1-31 stycznia, 2022;
Miejsce: Klimczok;

——

Uwaga Beskidomaniacy! Wkrótce, bo od 1 stycznia wystartuje Gra o Tron Władcy Klimczoka, czyli popularne wyzwanie dla najbardziej wytrwałych górskich łazików! To już 7. edycja tych zawodów, podczas których uczestnicy rywalizują między sobą o tytuł Króla, Królowej, Księcia i Księżniczki Klimczoka.

Gra o Tron Władcy Klimczoka to w zasadzie wyzwanie bardziej towarzyskie, a jego zasady są bardzo proste. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto zdobędzie górę Klimczok o własnych siłach, bez korzystania z kolejki liniowej. Aby zdobyć tytuł Króla lub Królowej, należy przez cały miesiąc styczeń wejść na szczyt jak największą ilość razy. Warto wspomnieć o istnieniu różnych kategorii i klasyfikacji – przykładowo, w zabawie można uczestniczyć również z psem lub na rowerze.

Pełny opis regulaminu Gry o Tron Władcy Klimczoka znajdziecie na stronie internetowej dedykowanej temu wydarzeniu. Zachęcamy do udziału w zabawie – wyzwanie startuje 1 stycznia i potrwa do końca miesiąca.

fot. Schronisko Klimczok – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.