Górski Festiwal Piwa pod Baranią Górą

Górski Festiwal Piwa pod Baranią Górą

Górski Festiwal Piwa pod Baranią Górą

Data Wydarzenia: 27-28 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W ostatni weekend sierpnia w Schronisku Przysłop odbędzie się Górski Festiwal Piwa pod Baranią Górą, czyli jedyna taka impreza organizowana z myślą o największych smakoszach popularnego złocistego trunku! To wspaniała okazja do spróbowania regionalnego, tradycyjnie warzonego piwa przygotowanego przez profesjonalnych piwowarów. Wstęp wolny!

Główną atrakcją Górskiego Festiwalu Piwa pod Baranią Górą będzie schroniskowa osada piwna, w której swoje wyroby oferować będą m.in. Browar Zamkowy z Cieszyna, Browar Warzyniec czy Beskidzki Browar Rzemieślniczy. Uczestnicy poznają także tajniki warzenia prawdziwego piwa od domowego piwowara Macieja Grzegorzycy. Oprócz tego nie zabraknie zwyczajnej rozrywki dla wszystkich – będą konkurencje z nagrodami, prelekcje na temat piwa, potańcówka z DJ-em, strefa wypoczynkowa z hamakami, dmuchane zamki, piaskownica dla dzieci i wiele innych!

Górski Festiwal Piwa pod Baranią Górą w Schronisku Przysłop potrwa dwa dni, od 27 do 28 sierpnia w godzinach od 10:00 do 18:00. Jednak już dziś zapraszamy na piątkową prelekcję, podczas której Tomek Gebel z bloga Piwne Podróże opowie o swoich wojażach w poszukiwaniu najlepszego piwa na świecie.

fot. Miasto Wisła – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.