Góralska Pasterks w Straconce po raz dziesiąty!

Góralska Pasterka w Straconce po raz dziesiąty!

Góralska Pasterks w Straconce po raz dziesiąty!

Data Wydarzenia: 24 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W kościele Matki Bożej Pocieszenia w Bielsku-Białej odbędzie się tradycyjna Góralska Pasterka w Straconce – to już dziesiąte, jubileuszowe spotkanie wigilijne ze wspólnym radosnym kolędowaniem w roli głównej!

Góralska Pasterka w Straconce na stałe zagościła w sercach wiernych bielskiej parafii Matki Bożej Pocieszenia. Co roku podczas specjalnej mszy świętej lokalna grupa artystów prezentuje najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w niezwykłej, góralskiej odsłonie. Wyjątkowa oprawa wizualna i magiczna atmosfera to tylko niektóre z atutów tej uroczystości.

Srrdecznie zapraszamy na dziesiątą Góralską Pasterkę w Straconce w wigilijną noc o godzinie 23:40 w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Bielsku-Białej.

fot. Góralska Pasterka w Straconce / Mirosław Jamro – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.