Golec uOrkiestra - Kolędowanie z Janem Pawłem II w Bielsku-Białej

7 stycznia: Golec uOrkiestra – Kolędowanie z Janem Pawłem II w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 7 stycznia, 2022.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w Bielskim Centrum Kultury.

——

Kolędy gra się nie tylko od święta – kolędować można również w Nowy Rok. Z tego powodu zachęcamy do wspólnego kolędowania z Golec uOrkiestra, czyli z mistrzami góralskich pieśni i pastorałek. W tym roku bracia Golec nie wystąpią jednak sami: z małą pomocą technologii na scenie zobaczymy również postać ukochanego papieża Jana Pawła II. Na nietypowy koncert zapraszamy już 7 stycznia do Domu Muzyki przy Bielskim Centrum Kultury na godzinę 20:30.

Nadchodzący koncert to wyjątkowo brawurowy, technologiczny projekt. Wszystko za sprawą nagrań z wigilii z apartamentów papieskich dostarczonych przez Siostrę Teodorę, która podczas pontyfikatu Jana Pawła II pracowała w Watykanie. Dzięki połączeniu zapisu dźwiękowego kolęd i głosu Karola Wojtyły widzowie odniosą wrażenie, jakby sam Papież Polak śpiewał razem z zespołem. W trakcie występu usłyszymy ulubione kolędy Ojca Świętego, w tym oczywiście “Oj Maluśki, Maluśki”, a także posłuchamy anegdot z nim związanych oraz wspomnień braci Golec z ich własnych spotkań z papieżem.

Tegoroczne kolędowanie Golec uOrkiestry stanowi swoisty muzyczny hołd w 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły.

fot. Golec uOrkiestra Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.