Golec uOrkiestra - kolędowanie z Janem Pawłem II w BCK

Golec uOrkiestra – kolędowanie z Janem Pawłem II w BCK

Golec uOrkiestra - kolędowanie z Janem Pawłem II w BCK

Data Wydarzenia: 28 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy specjalną propozycję dla tych, którzy wprost uwielbiają magię polskich kolęd! W BCK podczas świątecznego kolędowania pojawi się znany i lubiany zespół Golec uOrkiestra. Ich koncert będzie wyjątkowy, ponieważ dzięki nowoczesnej technologii wraz z kolędnikami zaśpiewa także sam Jan Paweł II.

Braci Golec nie trzeba nikomu przedstawiać. Co roku Golec uOrkiestra uczestniczy we wspólnym kolędowaniu we wszystkich polskich domach w formie występów wigilijnych emitowanych w telewizji. Ich wyjątkowy góralski styl w połączeniu z charyzmatycznymi głosami podbił serca milionów Polaków. Jednak koncert w BCK będzie wyjątkowy, ponieważ dzięki nowoczesnej technologii do kolędowania przyłączy się głos samego Jana Pawła II. Ten projekt jest swoistym hołdem, jaki Golec uOrkiestra składa polskiemu papieżowi.

Golec uOrkiestra wystąpi 28 grudnia w BCK aż dwa razy – najpierw o godzinie 17:00 podczas koncertu kolęd, a następnie o 20:00 z unikatowym projektem Kolędowanie z Janem Pawłem II. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

fot. BCKBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.