Gmina Goleszów - powstanie tężnia, amfiteatr i wiele innych!

Gmina Goleszów – powstanie tężnia, amfiteatr i wiele innych!

Gmina Goleszów - powstanie tężnia, amfiteatr i wiele innych!

Data Wydarzenia: 22 września, 2022; 
Miejsce: Goleszów, powiat cieszyński;

——

Wkrótce powiat cieszyński wzbogaci się o kolejną atrakcję dla turystów i stałych mieszkańców! W Gminie Goleszów powstanie nowy teren rekreacyjny – niedawno rozpoczęły się prace budowlane mające na celu zagospodarowanie obszaru za tamtejszym Ośrodkiem Kultury. Tężnia solankowa i amfiteatr to jedynie początek planów gminnych władz.

Jak się okazało, projekt budowy nowego terenu rekreacyjnego za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie jest bardzo ambitny. W ramach trwającej inwestycji powstanie cały szereg atrakcji dla turystów i mieszkańców: tężnia solankowa, wiata pełniąca funkcję amfiteatru, łąka kwiatowa czy plac zabaw z linarium oraz ze stolikiem do gry w szachy. Dodatkowo pojawią się także liczne udogodnienia, m.in. zadaszenie dla rowerów lub stacja do ładowania rowerów elektrycznych.

Dzięki nowemu terenowi rekreacyjnemu władze Gminy Goleszów chcą zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Plany budowy tężni, amfiteatru, placu zabaw i wielu innych atrakcji mogły zostać urzeczywistnione za sprawą środków finansowych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

fot. Urząd Gminy GoleszówCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.