Głosowanie na realizację projektów z budżetu obywatelskiego na rok 2022

Głosowanie na realizację projektów z budżetu obywatelskiego na rok 2022

——

Data Wydarzenia: 10 – 31 grudzień, 2021;
Miejsce: Wisła.

——

Obywatele Cieszyna będą mogli samodzielnie zadecydować, na co zostaną przeznaczone środki z budżetu obywatelskiego na rok 2022 – łącznie do rozdysponowania jest 300 tysięcy złotych. W związku z tym wybrano kilka propozycji projektów, które zakwalifikowano do głosowania i którym cieszynianie będą mogli wkrótce okazywać swoje poparcie w postaci jednego głosu na jeden z planowanych inwestycji.

Projekty wybrane do konkursu to: “Prawdziwie Czarny Chodnik”, “Ja parkuję, Ty parkujesz, My parkujemy”, “Mnisztwo – dzieciom”, “Integracyjny plac zabaw na Al. Łyska – plac zabaw bez barier” i “Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 w Cieszynie”. Całkowity opis danych inwestycji razem z programem do głosowania ma być umieszczony niedługo na stronie internetowej cieszyńskiego budżetu obywatelskiego. Głosować będzie można jedynie elektronicznie, dlatego w Urzędzie Miejskim oraz w Bibliotece Miejskiej i jej filiach zostaną udostępnione stanowiska komputerowe do oddania głosu dla tych, którzy nie posiadają komputera.

Głosowanie będzie trwać od 10 do 31 grudnia tego roku.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.