Gdzie na narty?

Gdzie na narty – w Beskidach pierwsze opady śniegu!

——

Data Wydarzenia: 24 listopad, 2021;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

W Beskidach zaczęły się pierwsze dni z minusową temperaturą. To czas, w którym mogą ruszyć armatki do naśnieżania stoków narciarskich.

Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie najszybciej będzie można zacząć zimowe szaleństwo na narciarskich stokach.

Biały Krzyż

Pierwszym stokiem narciarskim, który pochwalił się sztucznym naśnieżaniem jest Biały Krzyż!

Gdzie na narty?
fot. Biały Krzyż Facebook

Nowa Osada

Na Nowej Osadzie pierwsze opady śniegu. W oczekiwaniu na odpowiednie warunki do rozpoczęcia naśnieżania stoku!

Gdzie na narty?
fot. Nowa Osada Facebook

Czantoria

Na Czantorii spadł pierwszy śnieg! 

Nie mamy informacji na temat naśnieżania trasy, ale jest informacja o karnetach zimowych, które będą dostępne w sprzedaży od 26 listopada!

Gdzie na narty?
fot. Czantoria Kolej Linowa Facebook

Poniwiec – Mała Czantoria

Poniwiec – Mała Czantoria również chwali się pierwszymi opadami śniegu, brak informacji na temat naśnieżania tras zjazdowych.

Za to znajdziemy informacje na temat zimowych ferii!

Gdzie na narty?
fot. Poniwiec – Mała Czantoria Facebook

Cieńków

Na tą chwilę na Cieńkowie mamy pierwszy śnieg! Nie mamy informacji na temat sztucznego naśnieżania, może takie informacje pojawią się później!

Gdzie na narty?
fot. Stacja Narciarska Cieńków Facebook

Skolnity 

Skolinity zamykają sezon rowerowy! W oczekiwaniu na warunki zimowe. Nie mamy żadnych zdjęć ze stoku.

Soszów

Soszów chwali się pierwszymi płatkami śniegu i zaprasza do planowania sezonu zimowego! Nie mamy informacji na temat naśnieżania stoku.

Gdzie na narty?
fot. Soszów – Stacja Narciarska w Wiśle Facebook

Podsumowanie

W zeszłym sezonie sytuacja pandemiczną pokrzyżowała plany wielu narciarzom. Niestety niepewność związana z lockdownem nadal istnieje.

Prawdopodobnie w tym sezonie większość zimowych turystów wybierze Polskę w obawie przed utratą pieniędzy w zagranicznych kurortach, które również są zagrożone covidowymi restrykcjami.

Z danych jakie docierają z Ministerstwa Zdrowia wydaje się, że sezon zimowy w Polsce jest nie zagrożony. Ministerstwo spodziewa się szczytu zarażeń 4 fali w pierwszej połowie grudnia.

Jeżeli restrykcje nie zostaną wprowadzone do tego czasu to najprawdopodobniej już ich nie zobaczymy w tym sezonie narciarskim.

Komentarze (2)

Miło się patrzy na ten śnieg w górach – nawet jeśli jest sztuczny 🙂

W tym roku sobie odbijemy poprzedni sezon. Swoja droga ludzie by mogli troche myslec i nie przychodzic do pracy, kiedy czuja sie chorzy. Mozna by w ten sposob zaoszczedzic wiele zachorowan.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.