Gdzie będzie można spotkać świetego Mikołaja w Beskidach?

Gdzie w Beskidach spotkamy Świetego Mikołaja?

——

Data Wydarzenia: 25 listopad, 2021.
Miejsce: Beskidy.

——

W tym roku Święty Mikołaj postanowił odwiedzić nasze piękne Beskidy! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy informacje na temat większości spotkań z naszym Świętym Mikołajem!

Tradycyjnie Święty Mikołaj przychodzi 6 grudnia, ale w Beskidach zagości na dłużej. Warto sprawdzić, gdzie można zabrać najmłodszych.

Imprezy są organizowane na otwartej przestrzeni jak i również w Domach Kultury czy na lodowiskach. Atrakcji dla najmłodszych nie zabraknie!

Przypominamy wszystkim, że Święty Mikołaj istniał naprawdę. Nasz Święty Mikołaj pochodził z Miry, gdzie był biskupem. Żył na przełomie III i IV wieku. 

Istnieje kilka legend o Świętym Mikołaju, a wszystkie mają ziarnko prawdy. Były tak popularne, że Święty Mikołaj zagościł w kulturze do dnia dzisiejszego.

W kulturze brytyjskiej i amerykańskiej Święty Mikołaj jest kojarzony ze Świętami Bożego narodzenia. Natomiast w większości krajów europejskich Święty Mikołaj przychodzi na początku grudnia i rozdaje dzieciom prezenty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się wydarzeniami, które znalazły się w naszym serwisie w osobnym dziale. Na pewno go znajdziecie!

Życzymy wszystkim udanych prezentów!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.