Folk Up, czyli druga edycja festiwalu folkowego w Łodygowicach

Folk Up, czyli festiwal folkowy w Łodygowicach

Folk Up, czyli druga edycja festiwalu folkowego w Łodygowicach

Data Wydarzenia: 11-14 sierpnia, 2022;
Miejsce: Łodygowice, powiat żywiecki;

——

Tych, których zasmucił koniec Tygodnia Kultury Beskidzkiej, z pewnością ucieszy wiadomość o kolejnym wydarzeniu o charakterze folklorystycznym! Akademia Folku we współpracą z Gminą Łodygowice zapraszają na drugą edycję Folk Up, czyli festiwalu muzyki folkowej dla młodych artystów reprezentujących ten styl muzyczny. W ramach tej imprezy odbędzie się szereg koncertów – na wszystkie z nich wstęp wolny!

Folk Up powstał z myślą o młodych twórcach muzyki folkowej. Jest dla nich szansą na zaprezentowanie się szerszej publiczności, nauczenie się czegoś nowego oraz spotkanie się z doświadczonymi muzykami i instrumentalistami. Przy okazji w ramach czterodniowego festiwalu odbędą się liczne koncerty kapel folklorystycznych, na wszystkie wydarzenia wstęp wolny dla osób postronnych. Dla miłośników folku wystąpią m.in. Kapela “Na Despet”, Kapela Fedaków czy PoPieronie. Więcej szczegółów na plakacie powyżej.

Wielki finał drugiej edycji Folk Up już w najbliższą niedzielę 14 sierpnia o godzinie 19:00! Wszystkich fanów muzyki folkowej serdecznie zapraszamy do Łodygowic!

fot. Folk Up Festiwal Muzyki Folkowej – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.