Filmujemy Bielsko-Białą - nakręć film i wygraj nagrody!

Filmujemy Bielsko-Białą – nakręć film i wygraj nagrody!

Filmujemy Bielsko-Białą - nakręć film i wygraj nagrody!

Data Wydarzenia: do 12 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Ruszyły zapisy do Filmujemy Bielsko-Białą, czyli konkursu skierowanego do młodych filmowców zainteresowanych historią miasta. To już siódma edycja zmagań filmowych organizowanych przez Galerię Bielską BWA i Fundację Młodego Kina.

Aby wziąć udział w konkursie Filmujemy Bielsko-Białą, wystarczy nagrać film o jednej z wybranych ulic miasta, umieścić go w internecie i wysłać link do oceny przez jury. Nadsyłane nagrania muszą mieć dokładnie 2 minuty. Ich tematyka jest dowolna: może to być animacja, fabuła, dokument. Ważne jest jednak, by tłem filmu były ulicy sąsiadujące z Galerią Bielską BWA – w tym roku filmujemy ulice 3 Maja, Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Jarosława Dąbrowskiego i Teodora Sixta.

Przedstawiciele Galerii Bielskiej BWA są przekonani o tym, że w tej dzielnicy Bielska-Białej powstaną wspaniałe filmy. Dla autorów najciekawszych z nich przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Swoje dzieła można zgłaszać do 12 października. Więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu Filmujemy Bielsko-Białą, czyli tutaj.

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.