Filcowe ozdoby - warsztaty dla mieszkańców Cieszyna

Filcowe ozdoby – warsztaty dla mieszkańców Cieszyna

Filcowe ozdoby - warsztaty dla mieszkańców Cieszyna

Data Wydarzenia: 20-21 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Mamy specjalną propozycję na miłe spędzenie wolnego czasu dla mieszkańców Cieszyna i okolic! Stowarzyszenie Pomocna Dłoń Blisko Ciebie organizuje w swojej siedzibie warsztaty z tworzenia filcowych ozdób świątecznych w ramach spotkań z cyklu Bądźmy Bliżej – udział w nich jest całkowicie bezpłatny!

Filc to materiał, z którego przy odrobinie wyobraźni można wykonać prawdziwe cuda. Z tego powodu Stowarzyszenie Pomocna Dłoń Blisko Ciebie chce pokazać mieszkańcom Cieszyna, jakie filcowe ozdoby świąteczne można stworzyć przy małym nakładzie środków i pracy.

Stowarzyszenie oferuje dwa bezpłatne spotkania warsztatowe z tworzenia filcowych ozdób: we wtorek i środę (20 i 21 grudnia) o godzinie 16:00.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.