Festiwal Smaku - restauracje z Bielska-Białej zapraszają!

Festiwal Smaku – restauracje z Bielska-Białej zapraszają!

Festiwal Smaku - restauracje z Bielska-Białej zapraszają!

Data Wydarzenia: 14-18 listopada, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W poniedziałek 14 listopada w Bielsku-Białej rozpoczyna się Festiwal Smaku, czyli wielkie święto wszystkich restauratorów! Z tej okazji wybrane bielskie restauracje zaoferują swoim klientom wykwintne potrawy, których będzie można próbować w promocyjnych cenach.

Festiwal Smaku to jedno z największych wydarzeń kulinarnych w Bielsku-Białej, które powraca po pandemicznej przerwie w nowej odsłonie. Dziesięć najlepszych restauracji w regionie zaoferuje klientom specjalne przystawki, dania główne, desery i drinki przygotowane przez najlepszych szefów kuchni po przystępnych cenach. Wśród lokali biorących udział w akcji znajdzie się m.in. Restauracja Dębowa, Środek i Wirtuozeria z Bielska-Białej i Restauracja Kombinat Bistro z Czechowic-Dziedzic.

Festiwal Smaku potrwa aż do 18 listopada włącznie. Więcej szczegółów na temat kompletnej listy restauracji, oferowanych potraw lub cen znajdziecie na stronie internetowej akcji.

fot. Festiwal Smaku Bielsko-Biała – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.