Jerzy Pilch

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha – Granatowe Góry znów w Wiśle!

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha - Granitowe Góry znów w Wiśle!

Data Wydarzenia: 3-5 czerwca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Oto wspaniała propozycja na spędzenie wspaniałego weekendu dla wszystkich miłośników literatury z Beskidów. Miasto Wisła i Wiślańskie Centrum Kultury zapraszają na drugą edycję Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha pod nazwą Granatowe Góry. Na uczestników czeka cała masa spotkań autorskich ze znanymi regionalnymi pisarzami, warsztatów oraz koncertów, a to wszystko w malowniczej rodzinnej miejscowości słynnego wiślańskiego felietonisty.

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha to wydarzenie specjalnie dla zapalonych fanów polskiej literatury. W ramach Granatowych Gór odbędzie się aż 45 półtoragodzinnych spotkań literackich na trzech wielkich scenach Wisły, podczas których będzie można posłuchać interesujących wykładów związanych z literaturą i spotkać się z ciekawymi ludźmi. Pośród zaproszonych gości znajdą się sławy takie jak Marcin Meller, Anna Dziewit-Meller, Magdalena Grzebałkowska, Ewa Winnicka, Jerzy Baczyński i inni.

Każdy z dni festiwalu zakończy się wyjątkowym wieczornym koncertem pod gwiazdami. Granatowe Góry to wydarzenie, którego nie może sobie odpuścić żaden miłośnik literatury.

fot. Granatowe Góry – FB
Cieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Komentarze (1)

Byłam w zeszłym roku. Polecam wszystkim, którzy kochają literaturę, sztukę i kulturę. Do zobaczenia w Wiśle.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.