Festiwal Sera po raz piąty na Skolnitym!

Festiwal Sera po raz piąty na Skolnitym!

Festiwal Sera po raz piąty na Skolnitym!

Data Wydarzenia: 13-15 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Miasto Wisła zaprasza miłośników kulinarii i dobrej muzyki na 5. edycję Festiwalu Sera, który tradycyjnie odbędzie się na górnej stacji kolei liniowej Skolnity Ski & Bike Park w dniach od 13 do 15 sierpnia. Na uczestników wydarzenia czeka prawdziwa uczta muzyczna i kulinarna trwająca całe trzy dni!

Festiwal Sera to impreza pełna atrakcji dla smakoszy i fanów muzyki regionalnej. W programie nie zabraknie pokazów serowarstwa, degustacji różnych rodzajów sera lub produktów pochodzenia mlecznego, a także szeregu koncertów. Podczas warsztatów dowiemy się m.in. jak powstaje ser i co to jest mulka, ponadto w Karczmie na Skolnitym będzie można spróbować obłędnie pysznych dań. Z kolei na scenie wystąpią znane zespoły folkowe, np. Kapela Horuk, Future Folk, Bartnicky czy Pogwizdani. Dokładny plan występów dostępny jest na stronie Miasta Wisła.

Aby dostać się na pokazy serowarstwa i koncerty organizowane w ramach Festiwalu Sera, można skorzystać z kolei liniowej przy Skolnity Ski & Bike Park, która oferuje dodatkowo wiele udogodnień: wygodny parking czy strefę zabaw dla dzieci.

fot. Miasto WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.