Festiwal Piosenki Wojennej w Węgierskiej Górce

Festiwal Piosenki Wojennej w Węgierskiej Górce

Festiwal Piosenki Wojennej w Węgierskiej Górce

Data Wydarzenia: 27 września, 2022;
Miejsce: Węgierska Górka, powiat żywiecki;

——

W Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbędzie się wkrótce Festiwal Piosenki Wojennej, czyli niepowtarzalny koncert, którego prawdziwi miłośnicy imprez wojskowych wprost nie mogą przegapić! W repertuarze artystów z pewnością pojawią się najbardziej popularne piosenki żołnierskie i wojenne.

Festiwal Piosenki Wojennej realizowany jest w ramach polsko-czeskiego projektu dotyczącego kształtowania świadomości narodowej i kulturowej mieszkańców terenów transgranicznych. Uczestnicy wydarzenia zaprezentują publiczności najbardziej znane utwory wojskowe oraz piosenki żołnierskie, np. Hej, hej ułani, My Pierwsza Brygada, Piechota, Wojenko, wojenko i wiele innych.

Na Festiwal Piosenki Wojennej w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka zapraszamy w dniu 27 września – start koncertu już o godzinie 10:00.

fot. OPG Węgierska GórkaŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.