Festiwal Górski Adrenalinium w Kinie Janosik w Żywcu

Festiwal Górski Adrenalinium w Kinie Janosik w Żywcu

Festiwal Górski Adrenalinium w Kinie Janosik w Żywcu

Data Wydarzenia: 21-23 października, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

W dniach od 21 do 23 października odbędzie się jubileuszowa 15. edycja Festiwalu Górskiego Adrenalinium, czyli wielkiego święta filmografii i podróżników! Z tej okazji Kino Janosik w Żywcu przygotowało mnóstwo atrakcji dla wiernych fanów imprezy. Obok tradycyjnych filmów oraz spotkań podróżniczych nie zabraknie także rozrywki dla dużych i małych.

Tegoroczny program Festiwalu Górskiego Adrenalinium będzie obfitował w najróżniejsze wydarzenia kulturalne – większość z nich rozgrywać się będzie na terenie Kina Janosik w Żywcu, pozostałe odbywać się będą w plenerze w specjalnie przygotowanym namiocie i jurcie. Wśród atrakcji pojawią się m.in. tradycyjne pokazy filmów krótko i długometrażowych o tematyce górskiej, koncerty, warsztaty czy kiermasze rękodzielnicze. Impreza nie obędzie się również bez spotkań podróżniczych z ciekawymi gośćmi, np. z Elżbietą Dzikowską i Peterem Peru Chrzanowskim.

Na uroczyste rozpoczęcie pierwszego dnia Festiwalu Górskiego Adrenalinium z Kinem Janosik w Żywcu zapraszamy już w najbliższy piątek 21 października o godzinie 17:00. Dokładny program imprezy wraz z cennikiem biletów znajdziecie na stronie internetowej festiwalu.

fot. Festiwal Górski Adrenalinium – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.