Festiwal Czyste Beskidy

Festiwal Czyste Beskidy: wspólnie posprzątajmy nasze góry!

Festiwal Czyste Beskidy

Data Wydarzenia: 17 lipca, 2022;
Miejsce: Korbielów, powiat żywiecki;

——

Dla tych, którym szczególnie bliski jest los naszych gór, przygotowaliśmy niezwykle ciekawą propozycję! W dniu 17 lipca w Korbielowie odbędzie się Festiwal Czyste Beskidy, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję wspólnie zadbać o górską przyrodę. Cała akcja organizowana jest co roku przez instytucję proekologiczną o tej samej nazwie.

Aby wziąć udział w akcji Czyste Beskidy, należy odebrać od wolontariuszy worek, napełnić go śmieciami znalezionymi podczas spaceru po okolicy, a następnie odnieść z powrotem do miejsca, skąd się go dostało. W darmowe worki i rękawice wyposażyć się będzie można w bazie głównej festiwalu, a także w trzech innych punktach na pobliskich szlakach: na Hali Miziowej, na parkingu obok przejścia granicznego (czerwony szlak) i obok wyciągów narciarskich (zielony szlak).

Po wspólnym zbieraniu śmieci ze szlaków warto odwiedzić główną bazę Festiwalu Czyste Beskidy, która w tym roku znajdować się będzie przy żółtym szlaku na ulicy Zbójnickiej w Korbielowie – od godziny 09:00 do 17:00 odbywać się tam będą ciekawe warsztaty o tematyce ekologicznej.

fot. Czyste Beskidy – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.