Ferie zimowe w Cieszynie: półkolonie, warsztaty i zajęcia

Ferie zimowe w Cieszynie: półkolonie, warsztaty i zajęcia

Ferie zimowe w Cieszynie: półkolonie, warsztaty i zajęcia

Data Wydarzenia: 16-27 stycznia, 2023; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Cieszyński Urząd Miejski zaprasza wszystkie dzieci na półkolonie, warsztaty i zajęcia w ramach ferii zimowych w Cieszynie! Do akcji przyłącza się wiele lokalnych instytucji, w tym szkoły i ośrodki kulturalne na terenie miasta.

Ferie zimowe w Cieszynie zapowiadają się naprawdę ciekawie ze względu na ogrom atrakcji do wyboru. Przez całe dwa tygodnie odbywać się będą bezpłatne warsztaty i zajęcia sportowe, artystyczne, ekologiczne, literackie czy fotograficzne na terenie miasta, w tym w Książnicy Cieszyńskiej, Bibliotece Miejskiej lub na Zamku w Cieszynie. Ponadto liczne szkoły podstawowe oraz Cieszyński Ośrodek Kultury oferują odpłatne półkolonie pełne rozrywek, gier i zabaw.

Dokładny harmonogram zajęć, warsztatów i półkolonii organizowanych podczas ferii zimowych w Cieszynie znajdziecie na stronie internetowej cieszyńskiego Urzędu Miejskiego.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.