Ferie w Bibliotece im. J. Śniegonia w Wiśle

Ferie w Bibliotece w Wiśle

Ferie w Bibliotece im. J. Śniegonia w Wiśle

Data Wydarzenia: 16-27 stycznia, 2023; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Do młodzieży w Wiśle zawita wkrótce przerwa zimowa, dlatego Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia przygotowała specjalną akcję pod nazwą Ferie w Bibliotece. Przez niemal cały okres ferii odbywać się tam będą zajęcia literackie i artystyczne oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Wstęp wolny!

Podczas Ferii w Bibliotece w Wiśle nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych. Miejska Biblioteka Publiczna zaserwuje rozbudowaną ofertę zajęć – będą spotkania z głośnym czytaniem, projekcje filmów, wystawa ilustracji, a także literacko twórcze wtorki oraz czwartki. Oprócz tego codziennie przez całe ferie otwarta będzie biblioteczna strefa gier i zabaw z puzzlami, kolorowankami czy planszówkami.

Wszystkie zajęcia organizowane w ramach Ferii w Bibliotece są całkowicie bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle – pełny program spotkań znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.