Ferie świąteczne w Wiśle - warsztaty edukacyjne w WCK

Ferie świąteczne w Wiśle – warsztaty ekologiczne w WCK

Ferie świąteczne w Wiśle - warsztaty edukacyjne w WCK

Data Wydarzenia: 27-30 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób ciekawie wypełnić wolny czas swoich pociech w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem – być może mamy dla Was rozwiązanie! WCK organizuje ferie świąteczne, w ramach których odbędą się warsztaty ekologiczne dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia potrwają całe cztery dni.

Ferie świąteczne w Wiśle to wspaniała alternatywa dla zwykłych lekcji w szkole. WCK zadbało, by zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji! Przez cztery dni w wiślańskim CEE odbywać się będą warsztaty ekologiczne i artystyczne pod nazwą Ekologiczny Świąt Przygód najmłodsi będą poznawać ekologiczne problemy naszej planety, wyzwalać swoją kreatywność poczas tworzenia prac plastycznych i brać udział w zabawach sportowych, w tym również na świeżym powietrzu.

WCK serdecznie zaprasza chętne dzieci na ekologiczne ferie świąteczne! Zajęcia potrwają od 27 do 30 grudnia, a realizowane będą w godzinach od 09:00 do 16:00. Obowiązują zapisy i opłata – więcej informacji znajdziecie tutaj.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.