Ferie na Wesoło w MCK Żywiec

Ferie na Wesoło w MCK Żywiec

Ferie na Wesoło w MCK Żywiec

Data Wydarzenia: 16-20 stycznia, 2023;
Miejsce: Żywiec;

——–

Nie macie jeszcze pomysłu na zorganizowanie atrakcji dla Waszych pociech w czasie ferii? Nic straconego! W dniach od 16 do 20 stycznia MCK Żywiec oferuje codzienne zajęcia dla dzieci i młodzieży pod nazwą Ferie na Wesoło – w programie m.in. wyjścia na łyżwy i do kina czy wycieczki poza miasto.

Ferie na Wesoło to seria zajęć wszechstronnie aktywizujących. Podczas czterech dni pełnych zabaw na uczestników czeka mnóstwo atrakcji w MCK Żywiec i nie tylko, w tym:

  • zajęcia plastyczne, techniczne i integracyjne;
  • warsztaty z samoobrony;
  • wyjścia na łyżwy, na karaoke czy do Kina Janosik;
  • wyjazdy i wycieczki, np. do parku wodnego Aquarium w Żorach lub do parku trampolin w Gliwicach;

MCK Żywiec gwarantuje dzieciom ciepłe posiłki i ubezpieczenie na czas wyjazdów. Całkowity koszt zajęć w ramach Ferii na Wesoło wraz z wyżywieniem wynosi 750 złotych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tutaj.

fot. MCK Żywiec – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.