Ekologiczna zabawa dla rodzin - piknik na bielskich Błoniach

Ekologiczna zabawa dla rodzin – piknik na bielskich Błoniach

Ekologiczna zabawa dla rodzin - piknik na bielskich Błoniach

Data Wydarzenia: 24 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Oprócz pikniku rodzinnego przy BCK, w sobotę 24 września na terenie Bielska-Białej przewidziano także drugą imprezę dla rodzin pod patronatem Urzędu Miasta – ekologiczną zabawę na bielskich Błoniach, czyli wielkie święto ekologii o nazwie Swoje środowisko znamy i BBardzo kochamy. Wydarzenie odbędzie się w ramach II etapu trwającego obecnie projektu rewitalizacyjnego.

Impreza ma na celu pogłębienie zainteresowania mieszkańców ekologią oraz świętowanie powstania nowych ścieżek edukacyjnych na okolicznych terenach zielonych. Na bielskich błoniach zobaczymy przede wszystkim atrakcje ekologiczne: pokój zagadek typu escape room, warsztaty z przygotowywania mydła, tworzenia kul nasiennych i ozdabiania doniczek. Piknik jest również świetną okazją do spotkania z ekoedukatorami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ekologii i środowiska przyrodniczego.

Urząd Miasta Bielsko-Biała zadbał, by wszelkie atrakcje pozostały bezpłatne. Na bielskich Błoniach można się bawić już od godziny 10:00 aż do godziny 18:00 – warto więc najpierw zajrzeć na piknik rodzinny przy BCK, a potem wpaść na imprezę ekologiczną.

fot. Centrum Organizacji Pozarządowych w Bielsku-Białej – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.