Ekobombka, czyli konkurs plastyczny w DK w Wapienicy

Ekobombka, czyli konkurs plastyczny w DK w Wapienicy

Ekobombka, czyli konkurs plastyczny w DK w Wapienicy

Data Wydarzenia: do 5 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat do udziału w konkursie plastycznym o nazwie Ekobombka, w ramach którego wybierana będzie najpiękniejsza ozdoba świąteczna w wersji ekologicznej. To już trzecia edycja tych bożonarodzeniowych zawodów organizowana przez Dom Kultury w Wapienicy.

Ekobombka to niezwykle przyjazny konkurs wprowadzający dzieci w zbliżający się klimat świąt. Aby wziąć w nim udział, należy własnoręcznie przygotować dowolną techniką ozdobę choinkową z materiałów naturalnych, biodegradowalnych lub nadających się do recyklingu, a następnie dostarczyć ją do DK w Wapienicy razem z kartą zgłoszeniową. Istnieje też możliwość zgłoszenia się w formie online. Po otrzymaniu wszystkich prac ozdoby zostaną poddane ocenie w trzech możliwych kategoriach według wieku autora: dzieci w wieku 6-8 lat, 9-11 lat i 12-14 lat.

Prace konkursowe można składać do dnia 5 grudnia włącznie. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Ekobombka nastąpi kilka dni później – wyniki pojawią się na stronie internetowej DK w Wapienicy już 9 grudnia.

fot. DK w WapienicyBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.