Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego na Baraniej Górze

Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego na Baraniej Górze

 

Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego na Baraniej Górze

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, 2022;
Miejsce: Schronisko Przysłop pod Baranią Górą;

——

W dniu 10 sierpnia przewodnicy i ratownicy w górach obchodzili swoje święto. Z tej okazji Schronisko Przysłop pod Baranią Górą we współpracy z grupą GOPR Beskidy zapraszają na Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego, podczas którego turyści będą mieli okazję do podziękowania górskim bohaterom za ich codzienną służbę oraz do poznania ich pracy od kuchni.

Podczas Dnia Przewodnika i Ratownika Górskiego nie zabraknie ciekawych atrakcji dla dzieci i nie tylko. Będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez sponsporów, piaskownica do zabawy, ściana wspinaczkowa przygotowana przez ratowników górskich z GOPR Beskidy, a także pyszne jedzenie, strefa wypoczynkowa i wiele więcej! Dodatkowo przewidziano darmowy wstęp do Izby Leśnej i do Baraniogórskiego Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, po których oprowadzą nas profesjonalni przewodnicy.

Chętnych do uczczenia Dnia Przewodnika i Ratownika Górskiego poprzez wspólną zabawę pod okiem ratowników z GOPR Beskidy zapraszamy w sobotę 20 sierpnia do Schroniska PTTK Przysłop pod Baranią Górą – start imprezy już o godzinie 10:00.

fot. Schronisko Przysłop pod Baranią Górą – FB
Beskidy

Bezpieczństwo

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.