Dzień otwarty w Gajówce Mikołaja w Łopusznej

Dzień Otwarty w Gajówce Mikołaja w Łopusznej

Dzień otwarty w Gajówce Mikołaja w Łopusznej

Data Wydarzenia: 6 sierpnia, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy;

——

Mamy specjalną propozycję dla miłośników przyrody i zwiedzania! W Gorczańskim Parku Narodowym odbędzie się wkrótce Dzień Otwarty w Gajówce Mikołaja w Łopusznej, który stanowi niepowtarzalną okazję na to, by zapoznać się z okoliczną przyrodą i ekspozycją edukacyjną. Do wspólnej zabawy poprzez naukę zapraszamy w sobotę 6 sierpnia w godzinach od 09:00 do 13:00.

Gajówka Mikołaja to obiekt edukacyjno-wystawienniczy Gorczańskiego Parku Narodowego, w którym znaleźć można ciekawe ekspozycje dotyczące okolicznej przyrody i historii Gorców. Podczas Dnia Otwartego możliwe będzie zwiedzanie wystawy przyrodniczo-historycznej oraz kancelarii leśniczego z przewodnikiem.

To nie koniec atrakcji przewidzianych na Dzień Otwarty w Gajówce Mikołaja. Jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach od 10:00 do 16:00 będzie można wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, nie zabraknie także spacerów przyrodnicznych na pobliskich ścieżkach przyrodniczych czy szlaku spacerowym.

fot. Gorczański Park Narodowy – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.