Dzień Otwarty GOPR przy Stacji Ratunkowej Leskowiec

Dzień Otwarty GOPR przy Stacji Ratunkowej Leskowiec

 

Dzień Otwarty GOPR przy Stacji Ratunkowej Leskowiec

Data Wydarzenia: 12 czerwca, 2022;
Miejsce: Stacja Ratunkowa Leskowiec, Beskid Mały;

——

Beskidzki Oddział Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego we współpracy z Miastem Wadowice zapraszają mieszkańców i turystów na Dzień Otwarty GOPR, który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca przy Stacji Ratunkowej Leskowiec w Beskidzie Małym. W programie znajdzie się wiele atrakcji dla wszystkich w każdym wieku – początek imprezy już o godzinie 10:00 rano.

Podczas Dnia Otwartego GOPR będzie okazja nie tylko dobrze się zabawić, ale także poznać specyfikę pracy ratownika górskiego. W trakcie kilkugodzinnego festiwalu dostępne będą atrakcje w postaci:

  • pokazów psów ratowniczych;
  • pokazów udzielania pierwszej pomocy;
  • symulacji akcji ratunkowej w górach;
  • prezentacji sprzętu ratowniczego;
  • mobilnej ściany wspinaczkowej dla dzieci do lat 12;

Dzień Otwarty GOPR przy Stacji Ratunkowej Leskowiec potrwa do godziny 15:00 po południu.

fot. GOPR Beskidy – FB
Beskidy

Bezpieczństwo

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.