Dzień Dziecka z GOPR - świętujmy razem z ratownikami!

Dzień Dziecka z GOPR – świętujmy razem z ratownikami!

 

Dzień Dziecka z GOPR - świętujmy razem z ratownikami!

Data Wydarzenia: 28 maja, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W najbliższy weekend cała Polska świętuje Dzień Dziecka wspólnie z goprowcami. W sobotę 28 maja w godzinach 11:00-15:30 w Parku Słowackiego w Bielsku-Białej najmłodsi będą mieli okazję spotkać się z ratownikami z Beskidzkiej Grupy GOPR i w sposób bezpieczny spróbować swoich sił w zorganizowanych wyzwaniach – wszystko w ramach 27. Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego.

W programie Dnia Dziecka przewidziano wiele atrakcji skierowanych głównie do młodzieży, ale dorośli z pewnością nie będą się tam nudzić. Ratownicy GOPR opowiedzą o swojej pracy, zaprezentują pokazy umiejętności psów ratowniczych, a także zaoferują atrakcje w postaci ścianek wspinaczkowych i rodzinnej gry terenowej z mapą w obrębie Parku Słowackiego. Całość, oczywiście, w atmosferze bezpieczeństwa, poszanowania zasad drogowych i kultury.

Podczas obchodów Dnia Dziecka na terenie Parku Słowackiego prowadzona będzie zbiórka funduszy dla dzieci wymagających rehabilitacji i leczenia pozostających pod opieką Fundacji GOPR.

fot. GOPR Beskidy – FB
Beskidy

Bezpieczństwo

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.