Dzień barw z TS Podbeskidzie przy Stadionie Miejskim

Dzień Barw z TS Podbeskidzie przy Stadionie Miejskim

Dzień barw z TS Podbeskidzie przy Stadionie Miejskim

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Już wkrótce kolejne spotkanie w ramach cyklu Fortuna I Liga – w dniu 20 sierpnia TS Podbeskidzie zagra u siebie z zespołem Puszcza Niepołomice. Tym razem przed meczem na parkingu przed Stadionem Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się Dzień Barw, czyli impreza dla małych i dużych fanów bielskiej drużyny piłki nożnej. Start wydarzenia już o godzinie 12:00.

W programie Dnia Barw przewidziano atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zamki i eksplozję kolorów, z kolei ich rodzice obejrzą pokazy zabytkowych samochodów. Oprócz tego nie zabraknie punktów gastronomicznych w postaci food trucków ani okazji do spotkania się osobiście z piłkarzami z ekipy TS Podbeskidzie.

Główną atrakcją Dnia Barw będzie, oczywiście, mecz TS Podbeskidzie z drużyną Puszcza Niepołomice, który rozpocznie się o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim. Zachęcamy do zabawy na imprezie i do wspólnego kibicowania! Nie zapomnijcie o założeniu naszych barw: to biały, czerwony i niebieski!

fot. TS PodbeskidzieBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.