Dzieci ubierają choinki dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej

Dzieci ubierają choinki dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej

——

Data Wydarzenia: do 17 grudzień, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej organizuje akcję przygotowywania ozdób i dekoracji na choinki dla starszych podopiecznych bielskich Domów Pomocy Społecznej. Podjęte działania mają na celu integrację pokoleń oraz troskę o samotnych mieszkańców DPS, którzy nie mają już nikogo bliskiego na świecie – drobny upominek w ten wyjątkowy, świąteczny czas może wywołać uśmiech wzruszenia na ich twarzach.

Ozdoby choinkowe dla DPS muszą być koniecznie stworzone własnoręcznie, przy użyciu dowolnej techniki artystycznej. Do kampanii może włączyć się każdy, choć akcja skierowana jest głównie do dzieci, w tym przedszkolaków i uczniów klas szkoły podstawowej. Tuż przed Wigilią wszystkie przyniesione dekoracje trafią do seniorów.

Gotowe ozdoby należy dostarczyć do Wydziału Polityki Społecznej do dnia 17 grudnia.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.