Dyskusyjny Klub Propozycji - Siła Prawdziwych Historii w Cieszynie

19 stycznia: Dyskusyjny Klub Propozycji – Siła Prawdziwych Historii w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 19 styczeń, 2022.
Miejsce: Cieszyn, Dom Narodowy.

——

W środę 19 stycznia o godzinie 17:00 Cieszyński Ośrodek Kultury i Macierz Ziemi Cieszyńskiej organizują wyjątkowe, pierwsze w Nowym Roku spotkanie lokalnego Dyskusyjnego Klubu Propozycji, na którym będzie możliwość posłuchać prelekcji pt. “Siła Prawdziwych Historii”. W roli prelegentki wystąpi słynna pisarska i nauczycielka z wykształcenia, mgr Lidia Czyż. Zainteresowanych zapraszamy do Domu Narodowego w Cieszynie.

Dla niezorientowanych Lidia Czyż to znana pisarka z gatunku pism kobiecych – ma na swoim koncie liczne artykuły i opowiadania publikowane w gazetach typu “Warto” czy “Zwiastun Ewangelicki” oraz kilka powieści obyczajowych np. “Na dwa głosy”, “Słodkie cytryny”, “Mocniejsza niż śmierć”. Rozgłos uzyskała dzięki przygotowywaniu corocznych Śniadań dla Kobiet w Wiśle, a także Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie. Prywatnie jest matką, żoną i babcią trojga wnuków.

Na wykładzie Lidia Czyż opowie o tytułowej sile prawdziwych historii. Dlaczego? Bo drzemie w nich ogromna siła sprawcza – nikt nie pisze lepszych scenariuszy z miłością, przyjaźnią i nienawiścią w tle niż właśnie samo życie.

fot. Lidia Czyż Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.