Dożynki i Święto Miodu w Wiśle

Dożynki i Święto Miodu w Wiśle

Dożynki i Święto Miodu w Wiśle

Data Wydarzenia: 27-28 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W dniach od 27 do 28 sierpnia Miasto Wisła we współpracy z Radio Katowice organizują Dożynki i Święto Miodu, czyli tradycyjną imprezę dla rolników, regionalnych producentów, rękodzielników i nie tylko! Nie zabraknie uroczystego korowodu ani jarmarków czy festynów dla całych rodzin.

Dożynki rozpoczą się w sobotę 27 sierpnia o godzinie 14:30 od tradycyjnego korowodu w strojach regionalnych w kierunku wiślańskiego amfiteatru. Następnie po mszy świętej i obrzędach dożynkowych zacznie się część artystyczna, podczas której wystąpi m.in. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Wisła oraz Kapela Hanki Wójciak. Z kolei na Placu Hoffa otwarte będzie miasteczko radiowe Radio Katowice oraz Expo Zdrowie, gdzie odbędzie się promocja zdrowego trybu życia w postaci stoisk z ekologiczną żywnością.

Przez cały weekend w Parku Kopczyńskiego w Wiśle trwać będzie także Święto Miodu ze stoiskami pszczelarskimi i Jarmark Dożynkowy z warsztatami, pokazami i wyrobami lokalnych rękodzielników. Więcej informacji na stronie internetowej Miasta Wisła.

fot. Miasto Wisła – FB



Cieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.