Dom. Żywieckie Opowieści" - wystawa w Muzeum Miejskim w Żywcu

“Dom. Żywieckie Opowieści” w Muzeum Miejskim w Żywcu

Dom. Żywieckie Opowieści" - wystawa w Muzeum Miejskim w Żywcu

Data Wydarzenia: do 26 czerwca, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Burmistrz Miasta Żywca serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów do Muzeum Miejskim w Żywcu do obejrzenia niezwykle przyjemnej dla oka wystawy malarskiej pt. “Dom. Żywieckie Opowieści”. Autorką przyciągających uwagę obrazów jest Joanna Zając-Slapničar, rodowita żywczanka, kilkukrotnie nagradzana artystka o międzynarodowej sławie i nauczycielka plastyki z wieloletnim wykształceniem oraz doświadczeniem.

Dom. Żywieckie Opowieści" - wystawa w Muzeum Miejskim w Żywcu

Joanna Zając-Slapničar od dawna zajmuje się malarstwem, grafiką komputerową, ilustracjami i szerzeniem szeroko pojętej sztuki wśród młodzieży. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz w Lublanie w Słowenii. Swoje obrazy wystawiała m.in. w Polsce, ale także w Szwajcarii, Danii, USA, Rosji, we Włoszech czy na Węgrzech. Jej najnowsza wystawa “Dom. Żywieckie Opowieści” pełna jest subtelnych kolorów i delikatnych, lekko zarysowanych kształtów z motywem domu i tęsknoty za nim.

Dom. Żywieckie Opowieści" - wystawa w Muzeum Miejskim w Żywcu

Aby mieć okazję na podziwianie wystawy Joanny Zając-Slapničar, wystarczy pojawić się w Muzeum Miejskim w Żywcu do dnia 26 czerwca.

fot. Muzeum Miejskie w ŻywcuŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.