Dogtrekking, czyli Puchar Polski w biegach z psem

Dogtrekking, czyli Puchar Polski w biegach z psem

Dogtrekking, czyli Puchar Polski w biegach z psem

Data Wydarzenia: 24 września, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Kolejna propozycja sportowa na najbliższy weekend! W sobotę 24 września w Wiśle rozegra się czwarta odsłona zawodów z cyklu Pucharu Polski w Dogtrekkingu, podczas którego zawodnicy biegną po wyznaczonych trasach razem ze swoimi psami. Organizatorem imprezy jest portal Dogtrekking.com, a patronem akcji – Miasto Wisła.

Puchar Polski w Dogtrekkingu to popularna pośród właścicieli psów impreza sportowo-rekreacyjna. Zawody odbywają się w kategoriach indywidualnej lub rodzinnej na trzy różne dystanse: Chihuahua (5 km), Mini (17 km) i Mid (24 km). Tradycyjnie start i meta znajdować się będzie na Rynku w Wiśle. Oprócz rywalizacji na uczestników wydarzenia czekać będzie także konkurs wiedzy weterynaryjnej.

Główna część Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Wiśle rozegra się w sobotę 24 września, choć biuro zawodów czynne będzie już dzień wcześniej. Start biegów o godzinie 10:00. Więcej informacji na temat harmonogramu imprezy czy dokładnego przebiegu tras znajdziecie na stronie internetowej poświęconej festiwalowi.

fot. Dogtrekking com – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.