Dni Śliwkowej Gminy Lipowa

Dni Śliwkowej Gminy Lipowa powracają!

Dni Śliwkowej Gminy Lipowa

Data Wydarzenia: 6 sierpnia, 2022;
Miejsce: Lipowaa, powiat żywiecki;

——

Powracają Dni Śliwkowej Gminy Lipowa! Aby wynagrodzić mieszkańcom oraz turystom pandemiczną przerwę w świętowaniu, w tym roku przygotowano bardzo atrakcyjny program, który z pewnością zaciekawi zarówno starszych, jak i młodszych – pojawi się zespół Happysad, a imprezę poprowadzi kabareciarz Adam Grzanka. Wstęp całkowicie bezpłatny!

W programie Dni Śliwkowej Gminy Lipowa znajdzie się wiele atrakcji. W ramach świętowania odbędzie się mnóstwo koncertów i występów artystycznych: usłyszymy muzykę rockową w wykonaniu grupy Popkultura i Rocker Soul, a także będziemy podziwiać występ ZPiT Lipowianie. Nie zabraknie również niespodzianek! Gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół Happysad z dobrze każdemu znanym utworem “Zanim pójdę”, a imprezę poprowadzi kabareciarz Adam Grzanka, związany z popularną grupą kabaretową Formacją Chatelet. Dla dzieci przewidziano darmową strefę zabaw.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Śliwkowej Gminy Lipowa – impreza startuje 6 sierpnia o godzinie 14:00 na centralnym planu miejscowości.

fot. UG Lipowa – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.