Dni Powiatu Żywieckiego

Dni Powiatu Żywieckiego – Gminna Feta w Łodygowicach

Dni Powiatu Żywieckiego

Data Wydarzenia: 23-24 lipca, 2022;
Miejsce: Łodygowice, powiat żywiecki;

——

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Powiatu Żywieckiego, czyli wielkie regionalne święto dla całej Żywiecczyzny, podczas którego nie brakuje koncertów, tańców i kiermaszy regionalnych. Festiwal odbywa się corocznie, na zmianę w innej gminie. W tym roku widzimy się na Boisku LKS “Słowian” w Łodygowicach od 23 do 24 lipca – wspólną zabawę rozpoczynamy od godziny 15:00 w oba dni.

Wielkiemu świętowaniu w ramach Dni Powiatu Żywieckiego towarzyszyć będą inne wydarzenia, w tym Gminna Feta, Święto Miodu czy Próbowacka Jodła Beskidzkiego. W programie nie zabraknie więc kiermaszów z lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi, degustacji regionalnych potraw, prezentacji artystycznych poszczególnych żywieckich gmin i atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanych zamków, placów zabaw i ścianki wspinaczkowej. Będą też koncerty: wystąpią m.in. zespół Tekla Klebetnica, Zespół Regionalny Ziemia Rajczańska oraz podopieczni Fundacji Braci Golec.

W sobotę 23 lipca wstęp na Dni Powiatu Żywieckiego w Łodygowicach jest bezpłatny. W niedzielę 24 lipca dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia będą musieli wykupić bilety. Warto jednak zapłacić, by móc zobaczyć główną gwiazdę festiwalu, Michała Wiśniewskiego, który wystąpi o godzinie 20:30.

Dni Powiatu Żywieckiego

fot. Kalendarz Imprez Powiatu Żywieckiego – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.