Dni Jeleśni z Tomaszem Karolakiem!

Dni Jeleśni z Tomaszem Karolakiem!

Dni Jeleśni z Tomaszem Karolakiem!

Data Wydarzenia: 20-21 sierpnia, 2022;
Miejsce: Jeleśnia, powiat żywiecki;

——

Wójt Gminy Jeleśnia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i turystów na tegoroczne Dni Jeleśni, podczas których zaprezentują się nie tylko zespoły regionalne, ale i również sławni w naszym kraju artyści. Główną gwiazdą festiwalu będzie aktor Tomasz Karolak. Wspólna zabawa rozpocznie się w sobotę 20 sierpnia, a zakończy w niedzielę 21 sierpnia.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni zapewnia, że w tym roku na festiwalu nie zabraknie dobrej muzyki, pysznego jedzenia ani atrakcji dla dużych i małych. Będą zabawy strażackie, występy regionalne, dyskoteki z DJ-em, pokaz laserowy, strefa zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne, a także koncerty. Na scenie wystąpią zespół Tabu, Kapela Ciupaga czy przedstawiciele Fundacji Braci Golec. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie słynny polski aktor Tomasz Karolak i jego zespół muzyczny pod nazwą Pączki w Tłuszczu.

Dni Jeleśni to dwudniowa zabawa dla całej rodziny! Dzieci do lat 10 mają wstęp wolny. Start festiwalu o godzinie 16:00 w oba dni.

fot. UG JeleśniaŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.